Shoutbox (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Author
sr: Аутор

en: Confirm
sr: Потврди

en: Cancel
sr: Поништи

en: Update
sr: Ажурирање

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен
