Shoutbox (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Author
te: రచయిత

en: Confirm
te: నిర్ధారించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Display settings
te: ప్రదర్శన అమరికలు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Created
te: సృష్టితం

en: !interval ago
te: !interval క్రితం
