Shoutbox (7.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Author
be: Аўтар

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Display settings
be: Налады паказу

en: Update
be: Абнавіць

en: Created
be: Створана

en: Textfield
be: Тэкставае поле

en: You must enter a message.
be: Вы павінны пакінуць паведамленне
