Shoutbox (7.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Author
et: Autor

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: Update
et: Uuenda

en: Created
et: Loodud

en: Textfield
et: Tekstiväli

en: Changed
et: Muudetud
