Shoutbox (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Author
lt: Autorius

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Created
lt: Sukurta

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: Time format
lt: Laiko formatas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Shoutbox
lt: Rėksnių dėžutė

en: Shout
lt: Rėžti

en: Textarea
lt: Teksto sritis
