Shoutbox (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Author
lv: Autors

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Created
lv: Izveidots

en: Textfield
lv: Teksta lauks

en: Time format
lv: Laika formāts

en: Changed
lv: Labots

en: You must enter a message.
lv: Jāievada ziņojums
