Shoutbox (7.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Author
vi: Tác giả

en: Confirm
vi: Xác nhận

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Display settings
vi: Các thiết lập trình bày

en: Update
vi: Cập nhật

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Textfield
vi: Trường văn bản

en: Time format
vi: Định dạng thời gian

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Shoutbox
vi: Trò chuyện

en: !interval ago
vi: !interval trước

en: You must enter a message.
vi: Bạn phải nhập vào một thông điệp

en: Textarea
vi: Hộp văn bản

en: Shout box
vi: Trò chuyện

en: You're not permitted to post shouts.
vi: Bạn không có quyền trò chuyện.

en: Time ago (1 hour 15 minutes ago)
vi: Cách đây (1 giờ 15 phút trước)

en: Small !time
vi: Nhỏ !time

en: Medium !time
vi: Vừa !time

en: Large !time
vi: Lớn !time

en: There are currently no shouts
vi: Hiện giờ không có ai trò chuyện cả
