Shoutbox (7.x-1.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Author
hi: लेखक

en: Confirm
hi: सुनिश्चित

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Display settings
hi: प्रदर्शन सेटिंग्स

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Created
hi: निर्मित

en: Textfield
hi: पाठ का क्षेत्र

en: Changed
hi: बदल गया

en: About
hi: के बारे में
