Shoutbox (7.x-1.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Author
sq: Autori

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Update
sq: Rifresko

en: Created
sq: Krijuar

en: About
sq: Informacione
