Shoutbox (7.x-1.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Author
sv: Författare

en: Confirm
sv: Bekräfta

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Display settings
sv: Inställningar för visning

en: Update
sv: Uppdatera

en: Created
sv: Skapad

en: Textfield
sv: Textfält

en: Time format
sv: Tidsformat

en: Changed
sv: Ändrad

en: Shoutbox
sv: Klotterplank

en: About
sv: Om

en: You must enter a message.
sv: Du måste ange ett meddelande.

en: Textarea
sv: Textruta
