Shoutbox (7.x-1.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Confirm
ta: உறுதிசெய்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Display settings
ta: காட்சி அமைவுகள்

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Textfield
ta: உரைப்புலம்

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: About
ta: பற்றி
