Shoutbox (7.x-1.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Author
gl: Autor/a

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Display settings
gl: Axustes da visualización

en: Update
gl: Actualizar

en: Created
gl: Creado

en: Textfield
gl: Campo de texto

en: Time format
gl: Formato de tempo

en: Changed
gl: Cambiado

en: About
gl: Información

en: You must enter a message.
gl: Debe introducir unha mensaxe

en: Textarea
gl: Área de texto
