Shoutbox (7.x-1.0-alpha4) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Confirm
km: អះអាង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Display settings
km: ការ​កំណត់​ការ​បង្ហាញ

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: About
km: អំពី
