Shoutbox (7.x-1.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Author
ku: نووسەر

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Display settings
ku: پیشاندانی ڕێکخستنەکان

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: About
ku: دەربارە
