Shoutbox (7.x-1.0-alpha4) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Author
ps: ليكوال

en: Confirm
ps: تاييد

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: About
ps: په اړه
