Shoutbox (7.x-1.0-alpha5) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Author
fa: نویسنده

en: Confirm
fa: تایید

en: Cancel
fa: لغو

en: Display settings
fa: تنظیمات نمایش

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Textfield
fa: فیلد متنی

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: About
fa: درباره

en: You must enter a message.
fa: شما باید یک پیغام وارد نمایید.
