Shoutbox (7.x-1.0-alpha5) - en to hu translation catalogue (53 entries)

en: Author
hu: Szerző

en: Confirm
hu: Megerősít

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Display settings
hu: Megjelenítési beállítások

en: Update
hu: Frissítés

en: Created
hu: Létrehozva

en: Textfield
hu: Szövegmező

en: Time format
hu: Időformátum

en: Changed
hu: Módosítva

en: Shoutbox
hu: Üzenőfal

en: Post newest shouts on top
hu: Újabb üzeneteket mutassa felül

en: When checked, new shouts will appear on the top instead of the bottom.
hu: Bejelölve az újabb üzenetek a lista tetején lesznek, egyébként az alján.

en: Default the name field to the logged in user name
hu: A bejelentkezett felhasználók nevét használja a név mezőben

en: When checked, "Your name/nick" will be replaced by the logged in user name
hu: Bejelölve a „név/becenév” mező a bejelentkezett felhasználó nevével automatikusan ki lesz töltve

en: Auto refresh (in seconds)
hu: Automatikus frissítés (másodpercekben)

en: Number of minutes for which anonymous users may edit or delete their own posts
hu: A névtelen látogatók által saját üzeneteik utólagos szerkesztésére vagy törlésére hagyott időkorlát hossza percben megadva.

en: Number of minutes for which registered users may edit or delete their own posts
hu: A percek száma amíg a regisztrált felhasználók még szerkeszthetik vagy törölhetik a saját üzeneteiket

en: Your Name/Nick
hu: Név/Becenév

en: Enter Message
hu: Üzenet beírása

en: Shout
hu: Üzenet

en: Are you sure you want to delete this shout?
hu: Biztosan törölhető ez az üzenet?

en: Are you sure you want to publish this shout?
hu: Biztosan közzétehető ez az üzenet?

en: Are you sure you want to unpublish this shout?
hu: Biztosan tiltható ez az üzenet?

en: Your shout has been saved.
hu: Az üzenet el lett mentve.

en: Your shout was deleted.
hu: Az üzenet törölve lett.

en: The shout was published.
hu: Az üzenet közzététele megtörtént.

en: The author's nickname.
hu: A szerző beceneve.

en: About
hu: Leírás

en: !interval ago
hu: Ennyi ideje: !interval

en: You must enter a message.
hu: Meg kell adni az üzenetet.

en: Textarea
hu: Szövegdoboz

en: shout
hu: üzenet

en: All shouts
hu: Minden üzenet

en: Shoutbox length must be numeric
hu: Az üzenőfal hosszának számot kell megadni

en: Refresh setting must be a numeric value
hu: Frissítési beállításként egy számot kell megadni

en: Shouts automatically update every !interval seconds
hu: Az üzenetek automatikusan frissülnek !interval másodpercenként

en: Maximum amount of characters in a shout
hu: Az üzenet legnagyobb hossza karakterben

en: Time settings
hu: Idő beállítások

en: View shouts
hu: Üzenetek megtekintése

en: Edit shout
hu: Üzenet szerkeszése

en: Delete shout
hu: Üzenet törlése

en: Publish shout
hu: Üzenet közzététele

en: Shoutbox points
hu: Üzenőfal pontok

en: Small !time
hu: Kis !time

en: Medium !time
hu: Közepes !time

en: Large !time
hu: Nagy !time

en: There are currently no shouts
hu: Jelenleg nincsenek üzenetek

en: Shoutbox rules
hu: Üzenőfal szabályai

en: Moderate shouts
hu: Üzenetek moderálása

en: View shoutbox
hu: Üzenőfal megtekintése

en: Post shouts
hu: Üzenetek írása

en: Edit own shouts
hu: Saját üzenetek szerkesztése

en: Delete own shouts
hu: Saját üzenetek törlése
