Shoutbox (7.x-1.0-alpha5) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Author
id: Penulis

en: Confirm
id: Konfirmasikan

en: Cancel
id: Batal

en: Display settings
id: Pengaturan tampilan

en: Update
id: Perbarui

en: Created
id: Dibuat

en: Textfield
id: Bidang isian teks

en: Changed
id: Berubah

en: About
id: Tentang
