Shoutbox (7.x-1.0-alpha5) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Author
ja: 投稿者

en: Confirm
ja: 確認

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Display settings
ja: 表示設定

en: Update
ja: 更新

en: Created
ja: 作成

en: Textfield
ja: テキストフィールド

en: Changed
ja: 変更済

en: Shout
ja: 公開

en: About
ja: アバウト

en: Textarea
ja: テキストエリア
