Shoutbox (7.x-1.0-alpha5) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Author
jv: Penulis

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Display settings
jv: Sétingan Display

en: Update
jv: Dianyari

en: Created
jv: Digawé

en: About
jv: Ngenani
