Shoutbox (7.x-1.0-alpha5) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Author
tr: Yazar

en: Confirm
tr: Onayla

en: Cancel
tr: İptal

en: Display settings
tr: Görüntüleme ayarları

en: Update
tr: Güncelle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Textfield
tr: Metin alanı

en: Changed
tr: Değişti

en: About
tr: Hakkında

en: You must enter a message.
tr: Bir mesaj girmelisiniz.
