Shoutbox (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Groups
am: ቡድኖች

en: Author
am: ደራሲ

en: Confirm
am: አረጋግጥ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Update
am: አዘምን
