Shoutbox (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Author
bg: Автор

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Cancel
bg: Отмени

en: Display settings
bg: Настройки на дисплея

en: Update
bg: Промени

en: Created
bg: Създадено

en: Post
bg: Публикация

en: Time format
bg: Формат на часа

en: Enter Message
bg: твоето съобщение

en: Shout
bg: Кажи го!
