Shoutbox (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Display settings
bo: འཆར་སྟངས་སྒྲིག་འགོད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Post
bo: སྤེལ་པ།

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Plural
bo: མང་ཚིག

en: About
bo: གསལ་བཤད
