Shoutbox (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Groups
cs: Skupiny

en: Author
cs: Autor

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Display settings
cs: Nastavení zobrazení

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Post
cs: Příspěvek

en: Textfield
cs: Textové pole

en: Time format
cs: Formát času

en: Edit
cs: Upravit

en: Changed
cs: Změněno

en: Plural
cs: Plurál

en: About
cs: Popis

en: !interval ago
cs: před !interval

en: Textarea
cs: Textová oblast

en: View
cs: Zobrazit
