Shoutbox (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Groups
cy: Grwpiau

en: Author
cy: Awdur

en: Confirm
cy: Cadarnhau

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Display settings
cy: Dangos gosodiadau

en: Update
cy: Diweddaru

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Post
cy: Cofnod

en: You must enter a message.
cy: Mae'n rhaid i chi roi neges.
