Shoutbox (7.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Confirm
dz: ངེས་དཔྱད་འབད་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Post
dz: གནས་བསྐྱོད།
