Shoutbox (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Groups
el: Ομάδες

en: Author
el: Συντάκτης

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Display settings
el: Ρυθμίσεις εμφάνισης

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Post
el: Καταχώρηση

en: Textfield
el: Πεδίο κειμένου

en: Time format
el: Μορφή ώρας

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Plural
el: Πληθυντικός

en: About
el: Περί
