Shoutbox (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Groups
eu: Multzoak

en: Author
eu: Egilea

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Display settings
eu: Bistaratzearen ezarpenak

en: Update
eu: Eguneratu

en: Created
eu: Sortua

en: Post
eu: Argitalpena

en: Textfield
eu: Testu-eremua

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Plural
eu: Plurala

en: Your Name/Nick
eu: Zure izena/ezizena

en: Shout
eu: Oihu

en: About
eu: (r)i buruz

en: Shout box
eu: Oihu kutxa

en: View
eu: Bistaratu
