Shoutbox (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Display settings
hy: Ցուցադրության պարամետրերը

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Post
hy: Գրառում
