Shoutbox (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Groups
it: Gruppi

en: Author
it: Autore

en: Confirm
it: Conferma

en: Cancel
it: Annulla

en: Display settings
it: Impostazioni di visualizzazione

en: Update
it: Aggiorna

en: Created
it: Creato

en: Post
it: Contenuto

en: Textfield
it: Campo testo

en: Time format
it: Formato ora

en: Changed
it: Modificato

en: Plural
it: Plurale

en: About
it: Informazioni

en: Textarea
it: Area di testo
