Shoutbox (7.x-1.0-beta1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Groups
mg: Vondrona

en: Author
mg: Mpamorona

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Update
mg: Ovana
