Shoutbox (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: About
my: အကြောင်း
