Shoutbox (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Groups
nn: Grupper

en: Author
nn: Forfattar

en: Confirm
nn: Stadfest

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Display settings
nn: Visningsinnstillingar

en: Update
nn: Oppdater

en: Created
nn: Laga
