Shoutbox (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Groups
pl: Grupy

en: Author
pl: Autor

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Display settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Created
pl: Utworzono

en: Post
pl: Wpis

en: Textfield
pl: Pole tekstowe

en: Time format
pl: Format czasu

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Plural
pl: Liczba mnoga

en: Your Name/Nick
pl: Twoje imię/pseudonim

en: Enter Message
pl: Wpisz wiadomość

en: Shout
pl: Wyślij

en: About
pl: O stronie

en: !interval ago
pl: !interval temu

en: You must enter a message.
pl: Wprowadzenie wiadomości jest wymagane.

en: Textarea
pl: Obszar tekstowy

en: Moderation status
pl: Status moderacji

en: View
pl: Pokaż
