Shoutbox (7.x-1.0-beta1) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Groups
se: Joavkkut

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Update
se: Ođasmahte

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: About
se: Birra
