Shoutbox (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Author
ast: Autor

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Display settings
ast: Axustes de vista

en: Update
ast: Anovar

en: Created
ast: Fechu

en: Post
ast: Espublizar
