Shoutbox (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Groups
az: Qruplar

en: Author
az: Müəllif

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: Update
az: Yeniləmə

en: Created
az: Yaradıldı

en: Textfield
az: Mətn sahəsi

en: Changed
az: Dəyişdi

en: About
az: Haqqında
