Shoutbox (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Groups
bs: Grupe

en: Author
bs: Autor

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Display settings
bs: Postavke prikaza

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Created
bs: Kreiran

en: Post
bs: Članak

en: Plural
bs: Pluralni
