Shoutbox (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Groups
da: Grupper

en: Author
da: Forfatter

en: Confirm
da: Bekræft

en: Cancel
da: Annullér

en: Display settings
da: Indstillinger for visning

en: Update
da: Opdatér

en: Created
da: Oprettet

en: Post
da: Indlæg

en: Textfield
da: Tekstfelt

en: Time format
da: Tidsformat

en: Changed
da: Ændret

en: Plural
da: Flertal

en: About
da: Om

en: !interval ago
da: !interval siden

en: You must enter a message.
da: Du skal indtaste en besked.

en: Textarea
da: Tekstområde
