Shoutbox (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Groups
fi: Ryhmät

en: Author
fi: Tekijä

en: Confirm
fi: Vahvista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Display settings
fi: Näyttöasetukset

en: Update
fi: Päivitys

en: Created
fi: Luotu

en: Post
fi: Kirjoitus

en: Textfield
fi: Tekstikenttä

en: Time format
fi: Kellonajan muoto

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Plural
fi: Monikko

en: Shoutbox
fi: Huutorasia

en: Enter Message
fi: Lisää viesti

en: Shout
fi: Huuda

en: About
fi: Tietoja

en: !interval ago
fi: !interval sitten

en: Textarea
fi: Tekstialue

en: Shout box
fi: Huutolaatikko

en: Checking this will ignore the input format selected below, and escape all HTML from the shouts.
fi: Valitsemalla tämän, alemmat syöttömuodot jätetään huomioimatta ja kaikki HTML-tagit poistetaan huudoista.
