Shoutbox (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Groups
he: קבוצות

en: Author
he: מחבר/ת

en: Confirm
he: אישור

en: Cancel
he: ביטול

en: Display settings
he: הגדרות תצוגה

en: Update
he: עדכון

en: Created
he: נוצר

en: Post
he: הודעה

en: Textfield
he: שדה טקסט

en: Changed
he: השתנה

en: Plural
he: רבים

en: Delete
he: מחק

en: About
he: אודות

en: !interval ago
he: לפני !interval

en: Textarea
he: אזור לטקסט חופשי

en: Shout box
he: Shoutbox

en: Time settings
he: הגדרות זמן (שעה, דקות, שניות)
