Shoutbox (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Groups
hr: Grupe

en: Author
hr: Autor

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Display settings
hr: Postavke prikaza

en: Update
hr: Osvježi

en: Created
hr: Stvoreno

en: Post
hr: Članak (Post)

en: Time format
hr: Format datuma

en: Plural
hr: Množina

en: About
hr: Opis
