Shoutbox (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Groups
is: Hópar

en: Author
is: Höfundur

en: Confirm
is: Staðfesta

en: Cancel
is: Hætta við

en: Display settings
is: Birtingastillingar

en: Update
is: Uppfæra

en: Created
is: Stofnað

en: Post
is: Færsla

en: About
is: Um
