Shoutbox (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Author
ka: ავტორი

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Update
ka: განახლება

en: Created
ka: შექმნილია

en: Post
ka: პოსტი
