Shoutbox (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Groups
kk: Группалар

en: Author
kk: Автор

en: Confirm
kk: Растау

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: Update
kk: Жанарту

en: Created
kk: Құрылған

en: Post
kk: Жазба
