Shoutbox (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Groups
kn: ಸಮೂಹಗಳು

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Confirm
kn: ದೃಢೀಕರಣೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Post
kn: ಬರಹ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: About
kn: ಕುರಿತು
