Shoutbox (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Author
mn: Зохиогч

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Display settings
mn: Харуулах тохиргоонууд

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Created
mn: Үүссэн

en: Post
mn: Бичлэг
