Shoutbox (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Groups
oc: Gropes

en: Author
oc: Autor

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Display settings
oc: Paramètres d'afichatge

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Post
oc: Postar

en: Changed
oc: Modificat

en: About
oc: A prepaus
