Shoutbox (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Confirm
ta: உறுதிப்படுத்துக

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: Post
ta: அஞ்சல்
